Master Photographers Network
Het Voorjaarscongres is een echte DOE-DAG!
En wel op een hele bijzondere locatie in Udenhout! In ‘t Achterhuis hebben wij toegang tot de vele showrooms met historische bouwmaterialen. Hoe gaaf is dat!
Normaal gesproken is de winkel op maandag gesloten. Maar speciaal en alleen voor MPN opent het bedrijf op 16 maart haar deuren.
Uiteraard zijn er mooie modellen aanwezig die op de foto gezet kunnen gaan worden in deze unieke omgeving.
Het voorjaarscongres vindt plaats in ‘t Achterhuis, aan de Kreitenmolenstraat 92, 5071 BH in Udenhout.
Neem je apparatuur mee zoals je dat altijd meeneemt voor een opdracht. Alleen mag je deze keer je flitsers thuis laten. Vergeet ook niet je laptop! Een statief en een reflectiescherm zijn vandaag ook erg handig. Net als een extra SD kaartje en een USB stick.
09.30 ONTVANGST
09.45 OPENING DOOR DE VOORZITTER EN UITLEG DOE DAG
12.00 VERSNAPERING
14.00 LUNCH IN HET CENTRUM VAN UDENHOUT
14.45 BEELDEN BEWERKEN EN PRESENTATIE VAN DE OCHTEND
16.30 PAUZE
16.45 PRESENTATIE EN UITREIKING MPN AWARD
17.15 EINDE
Voor degene die genomineerd is voor de MPN Awards, vergeet je ezel niet mee te nemen!
Voor leden MPN is deelname kosteloos, echter dien je je WEL aan te melden!
Aanmelden kan tot 8 MAART 2020. Na 8 maart is aanmelden niet meer mogelijk.
Omdat “No Show” een van de grootste kostenposten is, willen wij je vragen als je onverhoopt toch niet kan terwijl je je hebt aangemeld, dit z.s.m. bij het secretariaat te melden.
We starten om 9:45! Kom niet te laat, dan kunnen we op tijd beginnen en kan het programma ongestoord van start.
Wil je tijdens het congres een introducee of partner meebrengen, dan is hij of zij van harte welkom!
Aanmelden kan tot 1 MAART 2020. Daarna is deelname niet meer mogelijk.
Mocht je onverhoopt de deelname willen annuleren, dan is dat tot 1 MAART 2020 kosteloos mogelijk. Bij annulering na 1 maart zijn wij helaas genoodzaakt de volledige kosten door te moeten belasten.
(bedragen zijn excl. btw)